שירותי החברה

TopMarket מעניקה שירותי אינטרנט מתקדמים:

בניית אתרים - אנחנו בונים אתרים המבוססים על מערכת תוכן מתקדמת ביותר, שמעניקה גמישות ויכולת לבצע באתר כמעט כל שינוי העולה על הדעת. מערכת התוכן הדינמית שלנו פועלת בסינרגיה מלאה עם גוגל, תומכת בשירותיו ומאפשרת אופטימיזציה של הדפים והשגת  SEO גבוה.

עיצוב אתרים -  TopMarket מעצבת את האתר על פי דרישותיהם הספציפיות של לקוחותיה, ותוך יישום תובנות מקצועיות בתחומי העיצוב והאינטרנט, במטרה לבדל את האתר ולהעביר את המסר השיווקי  הרצוי בצורה הטובה ביותר. בנוסף, מעניק הסטודיו שלנו שירותי עיצוב בלבד ללא התנייה בצריכת שירותי בניית אתרים.

פרסום באינטרנט - TopMarket מעניקה שירותי יעוץ בתחום הפרסום באינטרנט. היועצים שלנו יבנו לכם חבילת פרסום המתאימה בדיוק בשבילכם וימליצו לכם על האפשרויות השונות לפרסום באינטרנט, האתרים המומלצים לפרסום, בניית מנגנונים למדידת הצלחת הקמפיין האינטרנטי ועוד.

יזמות באינטרנט -  אנחנו מלווים ומכוונים יזמי אינטרנט בתחילת דרכם ועוזרים להם להגשים את החלום, ולא פחות חשוב מזה, להימנע ממפח נפש בעתיד…

אנחנו בוחנים את מכלול הפרמטרים המשפיעים על הצלחת מיזמים אינטרנטיים, החל מגיוס המשקיעים ובחינת ההיבט הטכנולוגי ועד לקביעת הדרכים האפקטיביות לשיווק ופרסום המיזם. בנוסף, לעיתים משקיעה TopMarket בעצמה בפרויקטים נבחרים, בהם היא מזהה פוטנציאל רב להצלחה.